Bizi Takip Edin!

A Look Into Science

2020

10:00
27 Mart 2020
Üç gün boyunca ilham verecek konuşmalar

  Her sene Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri tarafından düzenlenen uluslararası öğrenci kongresi ALIS (A Look Into Science); 3 gün boyunca öğrencilerin poster sunumları, çalıştaylar ve alanında uzman konuşmacıların katılımı ile gerçekleşmektedir. Her sene farklı bir tema üzerinde farklı konuşmacıların katıldığı kongremiz, zengin bilimsel programı ve Acıbadem Üniversitesi Simülasyon Merkezi CASE’te gerçekleşen özgün çalıştayları ile dikkat çekmekte ve her yıl yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

  Tıp fakültesi öğrencilerimizin oylaması sonucu bu sene Kadın Hastalıkları ve Doğum teması ile gerçekleştireceğimiz ALIS 2020’ye hepinizin katılımlarını bekliyoruz.

  Geçtiğimiz senelerde Necmettin Pamir, Turgay Dalkara, Türker Şahiner, Ahmet Alanay, İskender Sayek, Gül Başaran, Uğur Sezarman, Armando Hasudungan gibi alanında önder bilim insanlarını konuşmacı olarak ağırlayan ALIS bu ilham verici ve ufuk açıcı konuşmalara ek olarak, üniversitemize özgü 3D Printer, Da Vinci robotik cerrahi, Suture atma teknikleri, Sectra 3 boyutlu insan anatomisi, Body Interact simüle vaka inceleme ve daha birçok eğitici atölye ile katılımcılarına geniş bir bilimsel program sunmaktadır.

İçerenköy Mahallesi, Kayışdağı Cd. No:32, 34752 Ataşehir/İstanbul

  • Acibadem Facebook
  • Acibadem Twitter
  • Acibadem Instagram

All rights reserved.